PĀRGĀJIENS

Gaujas pludmale – viens no skaistākajiem, neskartajiem dabas stūrīšiem Eiropā. Nevar apšaubīt to, ka maršruts, liks aizrauties ikviena ceļotāja elpai, jo brīžiem skati un sajūtas ir pavisam kutinošas, tās rada izbrīnu - vai tiešām mēs esam Latvijā? Īpaši unikāla un jūtama ir šīs piekrastes vientulība un meža skaņas, jo daudzām šī posma skaistākajām pludmalēm piebraukt tuvumā ar auto nemaz nav iespējams. Tas nozīmē tikai to, ka, lai tās atklātu, ir jāauj pārgājiena apavi un kopā jādodas īstā piedzīvojumā. Mēs uzdrīkstamies apsolīt, ka tu būsi ļoti pārsteigts par to, kas slēpjas mūsu mīļajā Latvijā un diženajā Baltijas jūras krastā. Iesim lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Individuāla pieeja grupā kopā ar BeikerFitness zīmola īpašnieku, vadītāju Andri Beķeri un fitnesa pasaules čempioni Līgu Beķeri.

Būs pa spēkam arī tiem, kuri šādā pārgājienā dosies pirmo reizi.

             

15 km /3-5 stundas.


PIETEIKŠANĀS
andris@beikerfitness.com


IEŠANAS TEMPS
Pilnā ekipējumā, lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Ejot no rīta, ieturot regulāras, cikliskas atpūtas. Tas būs pa spēkam arī dalībniekam bez jebkādas pārgājienu pieredzes.


GRŪTĪBAS PAKĀPE
no 10 būs 3-4


KĀPĒC AR MUMS?


  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī.
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. 
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties/aizņemties: pārgājiena soma, ērti apavi.
  • Beiker Fitness komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi”, “mentori”
  • Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi.

Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem un iegūtu jaunus draugus.                             PĀRGĀJIENU VADĪS                                                                   

Andris BEĶERIS

Speciālists fitnesā un atlētiskajā vingrošanā (Liepājas Universitāte)Sporta pedagoģijas Akadēmija un IHRSA/IFCN (ASV)

Esmu Beiker Fitness zīmola īpašnieks un nozares vadītājs. No 2013. gada sertificēts fitnesa, atlētiskās vingrošanas, fiziskās sagatavotības, motivācijas treneris. Latvijas čempions vesera mešanā 2002. gadā, Eiropas čempions veseramešanā 2003.gadā, Latvijas čempions svara stieņa spiešanā uz reižu skaita 2015.gadā. Esmu aktīvs vingrotājs un praktiķis jau vairāk kā 19 gadus. Vieglatlēts, boksa cīkstonis un džudo praktiķis jau no 2001. gada, daudzu fitnesa programmu autors. Esmu apmācījis vairāk kā 2000 klientu Latvijā un citās EU valstīs, trīs bērnu tēvs, veselīga dzīvesveida attīstītājs, uzņēmējs, garīga personība, multimākslinieks un mūziķis.

Tirgus partneris  ‘‘Evelatus‘‘, ‘‘The Harwest‘‘, Direktors, valdes loceklis ‚‘‘sia VIVI‘‘, Īpašnieks‚‘‘Sia Beiker Company‘‘

Daudzu pasākumu organizators un vadītājs, ‘‘Baltijas Fitnesa/Bodībildinga čempionāts‘‘

Nozīmīgākās publikācijas: Grāmatas „Uzturs reālā dzīve” autors  


''TIKAI KOPĀ MĒS VARAM VAIRĀK'' 

                                    

Līga BEĶERE 

- ir sertificēta fitnesa trenere ar 10 gadu pieredzi darbā ar klientiem.

- ir ieguvusi pasaules čempiones titulu fitnesa sacensībās ‘’Shape’’ kategorijā un dalās ar savu pieredzi darbā ar klientiem gan privātajos treniņos, gan online fitnesa projektos.

- palīdz sievietēm sasniegt mērķi, uzlabot veselību un fizisko sagatavotību, kā arī pašsajūtu un pašapziņu.

- regulāri veido online fitnesa izaicinājumus, kas palīdz sievietēm  uzlabot figūru, iemācīties patstāvīgi,efektīvi trenēties un būt labā formā ilgtermiņā.ATBALSTĪTĀJI


ŪDENS 885


MANGAĻIMYSPORT
HEMATOGENAS VITA+


DALĪBNIEKU ATSAUKSMES

PIETEIKTIES

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.